برنده کدام است ؟! Ps5 یا نسل بعدی Xbox

فروردین ۱۶, ۱۳۹۸
254 بازدید
2 دیدگاه

کارشناسان پیش بینی  می کنند PS5 از نسل آینده Xbox شکست بخورد

علی رغم این که هنوز هیچ خبری از معرفی PS5 و نسل بعدی Xbox منتشر نشده اما صحبت‌های فراوانی در خصوص آن‌ها شنیده می‌شود. با این حال پیش‌بینی صورت گرفته توسط تحلیل‌گران و کارشناس‌های صنعت ویدئوگیم به شکست کنسول PS5 در مقابل نسل آینده Xbox اشاره می‌کند.

هرچند سونی در نسل هشتم گوی سبقت را از رقیبش ربود و با فروش ۸۰ میلیون واحدی پیشتاز این نسل است اما در مقابل مایکروسافت سعی کرد در طول سال‌های اخیر اشتباهات خود را جبران نماید و با به کارگیری منابع خود فاصله را با رقیب سنتی‌اش کمتر کند. جسیکا کاندیت کارشناس و تحلیل‌گر وبسایت Engadget درباره این موضوع اظهار کرد هنگامی که Xbox One عرضه شد این کنسول یک فاجعه مطلق بود و به جای آن که روی بازی‌های باکیفیت تمرکز کند روی ارائه سرویس‌ها و برنامه‌های مختلف تمرکز کرده بوده که باعث شد رقابت را به کنسول PS4 ببازد. موضوع اتصال دائمی به اینترنت هنگام استفاده از کنسول نیز از جمله اشتباهات مایکروسافت به حساب می آمد.

از آن زمان تاکنون مایکروسافت سعی کرده با برداشتن قدم‌های دقیق و تکنیکی، اشتباهات خود را جبران نماید. اگرچه آن‌ها هم‌چنان از PS4 عقب هستند اما گزارش اخیر NPD نشان دهنده این است که در سال جاری در میان سه کنسول اصلی، فروش Xbox One بیشترین رشد را در آمریکا داشته است. کنسول Xbox One X نیز به طور ویژه عملکرد بسیار خوب و عالی داشته است.

کاندیت اعتقاد دارد که این رشد قدرتمند در انتهای نسل باعث تقویت نسل آینده Xbox خواهد شد. کنسولی که با اسم رمز Xbox Scarlett در حال توسعه است. مطمئنا مایکروسافت برای آینده خود برنامه‌های زیادی خواهد داشت. قابلیت Cross-Play و پشتیبانی از آن مطمئنا جایگاه ویژه‌ای در اندیشه‌های مایکروسافت دارد. این کمپانی به شدت از بازی‌های محتوی این ویژگی مثل Fortnite و Rocket League پشتیبانی کرده و امکان بازی میان پلتفرمی با سایر پلتفرم‌ها هم‌چون Switch را در اختیار مخاطبین قرار می‌دهد. در حالی که سونی تا چندی پیش نسبت به کراس پلی مخالفت داشت اما سرانجام از موضع خود کوتاه آمد و تنها برای Fortnite اجازه بازی به صورت میان‌پلتفرمی را صادر کرد.

ممکن است علاقه مند باشید

ترفند های جالب گوگل
رسانه های اجتماعی
اشتراک گذاری234 بازدید1
رسانه های اجتماعی
اشتراک گذاری234 بازدید1

ترفند های جالب گوگل

amir - بهمن ۰۲, ۱۳۹۷

در این نوشته قصد دارم برای شما دوستان چند ترفند بامزه و جالب گوگل معرفی نمایم که میتوانید ازآن ها…

نقد و بررسی فیلم Prisoners (زندانیان)
فیلم‌ها
اشتراک گذاری425 بازدید1
فیلم‌ها
اشتراک گذاری425 بازدید1

نقد و بررسی فیلم Prisoners (زندانیان)

ateenilootus - دی ۲۲, ۱۳۹۷

.فیلم prisoners یا زندانیان ها از آن جمله دست فیلم هاییست که باید با دقت تک تکه صحنه هایش را…

گروه موسیقی UARAL
موزیک
اشتراک گذاری1134 بازدید
موزیک
اشتراک گذاری1134 بازدید

گروه موسیقی UARAL

EFN - آذر ۲۴, ۱۳۹۷

گروه موسیقی uaral (آرال) یک گروه موسیقی دو نفره ی شیلیایی میباشد که جزو گروه های عجیب موسیقی به شمار…

2 دیدگاه

ثبت دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.